Tato stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení této stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies; můžete rovněž nastavit své preference.
Zjistěte si další informace.
close

Představení firmy

Vítejte ve společnosti BenQ - vedoucího inovátora v oblasti digitálních zařízení pro životní styl navrhnutých vnést do života potěšení a kvalitu.

BenQ je světoznámým průkopníkem v dnešní době digitálního sbližování, odlišující se unikátní filozofií "Na potěšení záleží". V tomto duchu se nese veškerá technologie a každý oceněný výrobek, který vyrábíme. Je základem našeho výrobkového rozvoje, business modelu, spolupráce a podnikové kultury. Naše obětavé zaměstnance inspiruje a nám v celosvětovém měřítku ukazuje směr.

"Na potěšení záleží" - jako základ naší existence je zasvěceno pozvednutí života jako takového na vyšší úroveň svobody, produktivity, zjednodušení a potěšení. Věříme, že s naším neustálým úsilím vstříc lepší budoucnosti bude všechno vypadat skvěle!

Spolu s bohatými prostředky a osvědčenou odbornou znalostí v oboru navrhování výrobku, vzhledu, mobilního řešení a síťového sbližování technologií, nabízí BenQ širokou škálu produktů:


Projektory

LDC Displeje

LCD Televize

Osobní počítače Vše-v-jednom

Notebooky

Netbooky 

Digitální Fotoaparáty

Mobilní telefony