Tato stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení této stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies; můžete rovněž nastavit své preference.
Zjistěte si další informace.
close

BenQ PD2500Q

Profesionální 25palcový monitor pro designery

pd2500q

Profesionální 25palcový monitor BenQ PD2500Q pro designery 

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, představuje monitor PD2500Q. 25placový model pro designery pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a splňuje standard Rec. 709. 

BenQ PD2500Q je vyhotoven v černé barvě s modrými doplňky reprezentujícími všechny modely monitorů BenQ pro designery. Nabízí úzký rámeček umožňující snadné použití více monitorů vedle sebe a bohatou ergonomii včetně nastavení výšky, naklopení a otočení až o 90 stupňů do pozice Pivot. Díky podpoře Multi-Stream Transport (MST) lze propojit více monitorů napřímo přes výstupní DisplayPort konektor. Konektivitu doplňují vstupy pro DisplayPort, mini DisplayPort, HDMI a čtyři USB 3.1 Gen 1. 

“PD2500Q je odpovědí společnosti BenQ na její závazek optimalizovat výkon profesionálních zařízení,” říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: “Naše významná investice do individuální kalibrace barev každého modelu zajišťuje, že monitory řady PD poskytují přesné detaily pro profesionální použití.“ 

25palcový monitor disponuje IPS panelem s QHD rozlišením 2560 x 1440 pixelů, pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB, splňuje standard Rec. 709 a získal certifikaci Technicolor. Tovární nastavení monitoru, resp. jeho individuální kalibrace zajištuje konzistentní barevný výkon a přesné hodnoty Delta E a Gamma. Každý monitor BenQ PD2500Q je dodáván s originálním dokladem o dosažených kalibračních hodnotách. 

Monitor nabízí množství inteligentních technologií, resp. funkcí pro designery jako je režim CAD/CAM  vylepšující kontrast a tím zvýrazňující obrysy v technických výkresech a aplikacích Pro/E, SolidWorks, AutoCad, Catia a další. Animation Mode zvyšuje jas v tmavých oblastech tak aby nepřeexponoval místa světlá, zatímco volba Darkroom optimalizuje podsvícení obrazu při zachování dostatečného jasu a ostrosti detailů. Nechybí tradiční technologie na ochranu zraku uživatelů BenQ Flicker-free a Low Blue Light.