Přehled

Vítejte ve společnosti BenQ Corporation - přední světového poskytovatele technologií a řešení, který se ve svých aktivitách řídí dlouhodobou vizí „Uvádět zábavu a kvalitu do života“, aby povýšil a obohatil životní aspekty, jež jsou pro dnešní lidi nejdůležitější - životní styl, podnikání, zdravotní péče a vzdělávání.


V souladu s jedinečnou filozofií „Na potěšení záleží“ je skupina BenQ odhodlána umožňovat lidem dneška, aby lépe žili, zvyšovali efektivitu, cítili se zdravěji a zlepšovali učení prostřednictvím výrobků a služeb plných inovací zaměřených na lidi. Tento duch, stejně jako naše odhodlání zlepšovat životní zkušenosti v každém aspektu, je základem pro náš vývoj produktů, obchodní model, partnerství i firemní kulturu. Je to také to, co inspiruje naše oddané zaměstnance a udává nám směr v globálním občanství.


Protože na potěšení záleží, bude skupina BenQ i nadále využívat značné zdroje a osvědčené odborné znalosti v oblasti návrhu produktů, vizuálního zobrazování, mobilních řešení a technologie pro konvergenci sítí v naději, že potěší svět, když nabídne širokou škálu produktů, služeb a řešení: digitální projektory, profesionální monitory, interaktivní velkoformátové displeje, zobrazovací řešení, mobilní výpočetní zařízení a řešení osvětlení LED.