Napište Nám

Typ dotazu:
Produkt Informace
Produktová řada *
Model *
Datum nákupu *
Výrobní číslo *
Pro snadnější vyřízení,zadejte prosím sériové číslo vašeho produktu
In case of queries related to Service & Warranty or Technical Support, kindly visit respective categories above.
Popis problému
Uveďte, prosím, stručný souhrn vašeho dotazu v předmětu, po němž následuje podrobné vysvětlení v popisu pole pod ním
Předmět *
Podrobné vysvětlení *
Doklad o zakoupení
choose
Každý požadavek na záruční opravu musí být doprovázen platným dokladem o nákupu. V případě absence takového potvrzení BenQ bude uplatňovat všechny nutné náklady na opravu
The following file(s) has been attached :
Přílohy
Celková velikost příloh musí být menší než 2 MB. Přijímané typy souborů jsou: TXT, PDF, JPG, PNG. Chcete-li přidat přílohu klikněte na Procházet, vyhledejte a vyberte soubor v počítači, klepněte na tlačítko Připojit, pokud váš prohlížeč nepodporuje automaticky připojit soubor.
choose
The following file(s) has been attached :
Existujici RMA sdělení
Pokud již máte otevřený případ s podporou zákazníkům BenQ, zadejte prosím RMA číslo pro tento případ
Číslo reklamace
Osobní údaje
Typ zákazníka *
Jméno *
Přijmení *
E-mail adresa *
Telefon *
Fax
Stát *
Hlavní adresa
Řádek adresy 1 *
Řádek adresy 2
PSČ *
Město *
Dodací adresa
Řádek adresy 1 *
Řádek adresy 2
PSČ *
Město *
Vyplňte prosím správný Captcha kód *    
Po odeslání tohoto formuláře a potvrzení registrace, náš systém automaticky zašle potvrzovací e-mail s registračním číslem. Ujistěte se prosím, že e-mailová adresa 'noreply@benq.eu' je přípustná v jakémkoli filtru e-mailů / blokování spamu, který možná máte na vašem počítači.

Pokud po uplynutí více než jedné hodiny neobdržíte potvrzovací e-mail, volejte na kontaktní číslo BenQ podpory uvedené na našich webových stránkách v kategorii Support / Call us. Formulář prosím znovu nepřeposílejte.

Odesláním formuláře prohlašujete a zaručujete, že jste právoplatným vlastníkem poskytnutých informací a máte pravomoc poskytnout informace. Souhlasíte s tím, že společnost BenQ si může uchovávat vámi poskytnuté informace na dobu neurčitou, nepožádáte-li jinak. Kromě toho souhlasíte:

1. Společnost BenQ vás může kontaktovat telefonicky nebo elektronicky, z důvodu splnění vašich požadavků.
2. Budete kontaktováni výhradně za účelem zpracování a zlepšení služeb, jako je vaše dostupnost a další související služby.
3. Společnost BenQ, jako oprávněná třetí strana, zpracuje vaše data pouze za účelem splnění vašich konkrétních požadavků.

Zaručujeme kontrolu informací. Pokud si přejete, aby vaše informace byly odstraněny z naší evidence nebo požadujete kopii vámi poskytnutých informací, použijte pro tento účel výše uvedený formulář.
Odeslat